آموزش ربات کوچولوی من

آموزش رباتیک برای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها

بسته آموزشی ربات کوچولوی من شروع خیلی مناسبی برای کودکانی است که علاقه به سازه های جدید دارند و والدین آن ها قصد این را دارند که استعداد های کودک خود را شکوفا کنند . 

در این بسته آموزشی کلیه قطعاتی که کودک برای ساخت ربات خود به آن نیاز دارد تعبیه شده است . 

برای بچه های با رده سنی پایین تر آموزش های ساده تری وجود دارد که در مراحل اولیه می توانند به ساخت سازه های ساده تری بپردازند . از جمله ساخت اشکال هندسی با سازه های موجود در بسته مثل اشکال زیر.

 

به همراه بسته آموزشی ربات کوچولوی من یک DVD آموزشی موجود هست که به کمک آن کودک می تواند ربات خود را بسازد. و یا حتی با شرکت در کلاس های آموزشی رباتیک و همچنین شرکت در مسابقاتی که در رده سنی های مختلف برگزار می شود  توانمندی هایش را افزایش دهد.

در لوح فشرده که به صورت فلش تولید شده است کودک می تواند با دیدن آن به آسانی ربات خود را بسازد و در هر مرحله ای از کار که سوال و یا مشکلی داشته باشد می تواند از مربی خود و یا بزرگتر خود کمک بخواهد تا به او آموزش بیشتری دهند. و همچنین در این لوح از سرگرمی ها و فیلم های آموزشی و همچنین کارتون و هوش لذت ببرد.

  

 

شما می توانید حتی از همین وب سایت از قسمت فروشگاه ربات خود را خریداری کنید و یا برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. (که شامل تخفیف ویژه ای می شوید)

 

در این بسته آموزشی همان طور که در تصویر بالا مشخص شده است چهار چرخ ، دو گیربکس ، دو آرمیچر ، یک سازه فلزی برای این که گیربکس ها به آن متصل شود و سپس چرخ های ربات به آن وصل شود ، دسته کنترل که برای کنترل ربات خود و هدایت آن در بسته موجود می باشد و همین طور سیم و سازه های پلاستیکی ، پیچ برای بستن سازه ها به یک دیگر ، یک جا باتری که چهار باتری در آن قرار می گیرد که توسط آن ربات خود را می توانید به حرکت در بیاورید و .....

 

با این قطعات می توانید ربات های جنگجو بسازید و در مسابقات شرکت کنید و یا به عنوان یک ماشین کنترلی به بازی بپردازید که نسبت به ماشین های کنترلی که در بازار وجود داری قابلیت کنترل فوق العاده ای دارد چرا که کنترل آن به نسبت اسباب بازی های کنترلی (ماشین) در بازار کاملا انعطاف پذیر هست.

 

در تصویر زیر یک میز مسابقه برای ربات های جنگجو هست که مسابقه دهنده گان سعی بر این دارند که ربات حریف را از میز مسابقه به بیرون پرتاب کنند.

و برنده مسابقه شوند . بسته به توانایی که کودکان در ساخت ربات های خود به مرور زمان با تمرین کردن و ساختن سازه های گوناگون به دست می آورند می تواند در این مسابقات شرکت کنند و تلاش به شکست حریفان خود کنند.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید